درست پرتغال پرتغال اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

درست: پرتغال پرتغال اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز بازار خودرو میلیاردر شدن یک شبه عده‌ای از زیاد کردن تعرفه‌های خودروهای وارداتی نمی‌تواند بدون مافیا باشد / اکبری

یک عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس آنچه را برخوردهای سلبی صداوسیما و عدم احساس مسابقه با شبکه‌های ماهواره‌ای و رفتارهای دوگانه و گزینشی و یک جانبه‌نگ

میلیاردر شدن یک شبه عده‌ای از زیاد کردن تعرفه‌های خودروهای وارداتی نمی‌تواند بدون مافیا باشد / اکبری

اکبری: میلیاردر شدن یک شبه عده ای از زیاد کردن تعرفه های خودروهای وارداتی نمی تواند بدون مافیا باشد

عبارات مهم : دریافت

یک عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس آنچه را برخوردهای سلبی صداوسیما و عدم احساس مسابقه با شبکه های ماهواره ای و رفتارهای دوگانه و گزینشی و یک جانبه نگری خواند موجب سلب اعتماد مردم از رسانه ملی دانست و گفت: آیا مردم جهت دریافت اخبار و تحلیل های کارشناسی باید به رسانه های بیگانه روی آورند؟

به گزارش ایسنا، علی اکبری در تذکری شفاهی به صداوسیما در جلسه علنی عصر امروز (چهارشنبه) اظهار کرد: آیا باید مردم جهت دریافت اخبار وتحلیل های کارشناسی به رسانه های بیگانه روی آورند؟ عمق این فاجعه به روستاها و مناطق عشایری نیز کشیده شده است هست. برخوردهای سلبی صداوسیما و عدم احساس مسابقه با شبکه های ماهواره ای و رفتارهای دوگانه و گزینشی و یک جانبه نگری و همچنین القای مطالب نادرست موجب سلب اعتماد بخش قابل توجهی از جامعه به رسانه ملی شده است هست. آیا باید زمانی که به مباحث و سریال های بی محتوا تخصیص داده شده است داده می شود، زیاد از مدیر جمهور باشد؟

اکبری در تذکری به وزیر صنعت و معدن و تجارت بیان کرد: زیاد کردن تعرفه های خودروهای وارداتی و جهش قیمت ها باعث شده است تا در یک شب عده ای میلیاردر شوند. این مناسبت نمی تواند بدون رانت و مافیا باشد. این افراد به کجا وصل هستند؟ آیا مالیات می دهند؟ آیا کسانی نیستند که مسئولیت دارند ولی پاسخگو نیستند؟

میلیاردر شدن یک شبه عده‌ای از زیاد کردن تعرفه‌های خودروهای وارداتی نمی‌تواند بدون مافیا باشد / اکبری

وی در تذکری به دولت گفت: بی آبی و خشکسالی امان مردم فارس را بریده است و روستاییان وعشایر را به زحمت انداخته هست. آنها درآمد و معاش خود را از دست داده اند. لطفا اقدامی کنید.

اکبری در ادامه در تذکری به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: در خصوص بیمارستان شیراز که به چند سال قبل برمی گردد هنوز اقدامی نشده هست. در مورد درمانگاه شهر زرقند که زمین آماده است و خیّر هم حضور دارد و فقط منتظر نقشه هستند هنوز اقدامی انجا م نشده است.

یک عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس آنچه را برخوردهای سلبی صداوسیما و عدم احساس مسابقه با شبکه‌های ماهواره‌ای و رفتارهای دوگانه و گزینشی و یک جانبه‌نگ

وی در آخر در تذکری به وزیر اطلاعات اظهار کرد: از ترامپ و صهیونیسم و نوکران منطقه ای آنها جز دشمنی توقع و امیدی وجود ندارد. بدون تردید عوامل درونی و بی تدبیری عده ای در شروع و دامن زدن به رویدادهای تلخ ماه های اخیر بی تاثیر نبوده اند. لطفا پشت پرده را افشا کنید.

واژه های کلیدی: دریافت | رسانه ها | صداوسیما | میلیاردر | رسانه ملی | میلیاردر شدن | خودروهای وارداتی | بازار خودرو

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs