درست پرتغال پرتغال اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

درست: پرتغال پرتغال اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات خوش‌شانس‌ترین فوتبالیست دنیا کیست؟

هافبک صربستانی در ۹ فصل پیاپی عنوان قهرمانی لیگ‌های متفاوت اروپایی را به دست آورده است. 

خوش‌شانس‌ترین فوتبالیست دنیا کیست؟

خوش شانس ترین فوتبالیست دنیا کیست؟

عبارات مهم : پرتغال

هافبک صربستانی در ۹ فصل پیاپی عنوان قهرمانی لیگ های متفاوت اروپایی را به دست آورده هست.

به گزارش ایسنا به نقل از آس، لیوبومیر فیصا افتخاراتی را کسب کرده است که کمتر بازیکنی در دنیا به آن دست یافته هست. هافبک صربستانی ۹ سال پیاپی توانست قهرمانی در لیگ های متفاوت اروپایی را تجربه کند. آخرین تیمی که با آن مراسم خوش حالی قهرمانی گرفت بنفیکا بود.

خوش‌شانس‌ترین فوتبالیست دنیا کیست؟

فیصا سه سال (۲۰۱۱ – ۲۰۰۸) جام قهرمانی لیگ صربستان را به همراه پارتیزان بلگراد بالای سر برد. سپس به یونان رفت و با المپیاکوس در فصل های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳ قهرمانی را تجربه کرد. هافبک صربستانی بعد از آن به بنفیکا پیوست و از سال ۲۰۱۳ تاکنون لیگ پرتغال را فتح کرده است.

او پیش از پیوستن به بنفیکا تنها ۱۰ بازی جهت المپیاکوس انجام داده بود. فیصا راجع به این موفقیت ها گفت: هر لحظه تلاش می کنم که با تمام وجود بازی کنم. خیلی تمرین می کنم ولی موفقیت تنها به یک بازیکن بستگی ندارد. در هر شرایط فیصا توانسته است در هشت سال اخیر مدال طلا کسب کند.

هافبک صربستانی در ۹ فصل پیاپی عنوان قهرمانی لیگ‌های متفاوت اروپایی را به دست آورده است. 

او ابتدا در تیم هایروک کولا، پا به توپ شد ولی در ۱۹ سالگی به پارتیزان بلگراد، یکی از بزرگ ترین تیم های کشور پیوست و توانست در این تیم سه قهرمانی به دست آورد در آخرین فصل به خاطر ضرب دیدگی تنها دو بازی انجام داد.

هافبک صربستانی در لیگ یونان ۱۵ بازی انجام داد و توانست دو سال پیاپی قهرمانی در این کشور را تجربه کند. او سپس به پرتغال رفت، بنفیکا جهت جذب این بازیکن ۴.۵ میلیون هزینه کرد ولی بازی چشم نوازی ارائه نداد و با این حال، بازیکن موثری بود. فیصا ۱۶ بازی در لیگ انجام داد که بنفیکا ۱۳ پیروزی در این دیدارها به دست آورد، سه بار متوقف شد و هیچ شکستی نخورد.

او در دومین فصل باز هم با ضرب دیدگی روبرو شد، ۲۸۲ روز از میادین دور بود و تنها توانست در پنج بازی با پیراهن تیم پرتغالی به میدان برود. فصل گذشته ضرب دیدگی های کمتری داشت و ۱۹ بازی در لیگ پرتغال انجام داد (۱۷ پیروزی، یک تساوی و یک شکست). او در فصلی که گذشت ۲۵ بار در لیگ پرتغال بازی کرد.

خوش‌شانس‌ترین فوتبالیست دنیا کیست؟

واژه های کلیدی: پرتغال | پرتغال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs